Mezoterapia Igłowa w Warszawie i Łodzi - ZABIEGI Z ZASTOSOWANIE KWASU HIALURONOWEGO - powiększanie/modelowanie ust - I. V. CLINIC  

Powiększanie, modelowanie ust

Obecnie modelowanie, powiększanie objętości, poprawa konturu ust to najpopularniejsza metoda poprawiania wyglądu. Zabieg dedykowany jest dla kobiet a także mężczyzn w każdym wieku. Korekta dotyczy uwydatnianiu zbyt małych warg lub poprawy  konturu wynikające z zmian postępowania procesu odwodnienia czerwieni wargowej. Dodatkowo powiększanie ust powoduje, iż drobne zmarszczki wokół ust zanikają tkanki stają się nawilżone odzyskują młodzieńczy wygląd.

Schemat zabiegu
Usta są wrażliwe dlatego zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Preparat kwasu hialuronowego podawany jest w warunkach aseptycznych przy pomocy ampułkostrzykawki z bardzo cienką igłą lub kaniulą.
Wypełnienie daje natychmiastowy naturalny efekt utrzymujący się od 4-12 miesięcy decyduje o tym wiek i indywidualne zapotrzebowanie pacjenta, zastosowany preparat, ogólna kondycja pacjenta. 
Ostateczny efekt powinien być oceniany po upływie 2 tygodni na wizycie kontrolnej.

Zalecenia pozabiegowe:
Bezpośrednio po zabiegu usta są zaczerwienione, lekko opuchnięte, zgrubiałe i bolesne przy ucisku. Podczas zabiegu lub dnia następnego mogą pojawić się siniaczki. Wargi należy smarować co najmniej 2 razy dziennie kremem/maścią gojąco-kojącą a siniaki można traktować żelem przyspieszającym wchłanialność. Wszystkie te niedogodności stopniowo ustępują w ciągu kilku dni bez śladu, nie mając wpływu na końcowy rezultat.
By efekty utrzymał się jak najdłużej, ważna jest codzienna pielęgnacja oraz profilaktyka przeciwsłoneczna czyli stosowanie kremów natłuszczających i nawilżających z wysokim filtrem przeciwsłonecznym a także stosowanie preparatów pielęgnacyjnych z antyoksydantami.

Przeciwwskazania: 

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, szczególnie kwas hialuronowy;
  • Choroby autoimmunologiczne czynne lub w remisji;
  • Choroba nowotworowa;
  • Zaburzenia krzepliwości krwi także polekowe;
  • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn;
  • Aktywna miejscowa lub ogólna infekcja bakteryjna, wirusowa (w tym opryszczka);
  • Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi (Aquamid);
  • Ciąża i karmienie piersią;
  • Wiek poniżej 18 roku życia;

Zapraszam na bezpłatną konsultacje okołozabiegową. Dowiedz się jak zadbać o siebie. 

Sanecka&Bajor sp. z o.o
REGON 38268820400014

Kolumbijska 301-991 Warszawa

ewelina@sanecka.waw.pl

Pon. - Pt.: 08:00-18:00
Sb.: 09:00-15:00