Powiększanie Ust Kwasem Hialuronowym Warszawa / Łódź - MEZOTERAPIA IGŁOWA - intensywne nawilżanie  

Intensywne nawilżanie

Jędrna, gładka i odpowiednio napięta skóra stanowi niepodważalny atrybut młodości kobietet i mężczyzn. Wraz z upływem czasu zmniejsza się jej nawilżenie, wówczas warto zastosować zabiegi, które wpłyną długofalowo na poprawę jej kondycji.

Stosowanie preparatów o wysokiej zawartości długodziałającego kwasu hialuronowego, który ma silne właściwości chłonięcia wody przywraca prawidłowy stan nawodnienia skóry oraz stymuluje naturalne procesy regeneracyjne - pobudzając produkcję kolagenu.
Zabieg ten powoduje nawilżanie głębokich warstw skóry przez co zapewnia poprawę jędrności, elastyczności i gładkości skóry min. dekoltu, ramion i dłoni, a także w trudnych do korekcji rejonach ust i oczu.
Iniekcje kwasu hialuronowego stanowią również doskonałą metodę poprawy owalu twarzy- efekt liftingu, stanowi uzupełnienie w likwidacji uszkodzeń posłonecznych skóry oraz korekcji wrażliwych i podatnych na powstawanie zmarszczek okolic, stymulując fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.

Schemat zabiegu
Przed zabiegiem w niektórych okolicach ciała, stosujemy znieczulenie miejscowe.
Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu mikroilości preparatu do głębokich warstw skóry. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielki ból, pieczenie, obrzęk lub zasinienie w miejscu wkłuć. Właściwie postępowanie i pielęgnacja pozawala na szybką rekonwalescencje.
Zabieg powtarza się w cyklu ustalonym na indywidualnej konsultacji. 
Sukces terapii gwarantuje regularność wykonywania zabiegów.

Zapraszam na bezpłatną konsultacje okołozabiegową. Dowiedz się jak bezpiecznie zadbać o siebie. 

Sanecka&Bajor sp. z o.o
REGON 38268820400014

Jaktorowska 5 lok U2 (Wola)01-202 Warszawa

ewelina@sanecka.waw.pl

Pon. - Pt.: 08:00-18:00
Sb.: 09:00-15:00