Powiększanie Ust Kwasem Hialuronowym Warszawa / Łódź - TERAPIE DOŻYLNE -  

Terapie dożylne

Wlewy dożylne zyskały olbrzymią popularność wśród grona pacjentów, którym zależy na zwiększeniu wydajności organizmu związanej z dużą aktywnością fizyczną i intelektualną oraz poprawą samopoczucia. Odpowiednie nawodnienie organizmu to nie tylko gwarancja zdrowia, ale również pięknego wyglądu, w przypadku zabiegów w medycynie estetycznej bardzo ważny element uzupełniający i podtrzymujący efekty.

Organizm człowieka składa się z około 60-70% wody. Zawartość wody  w ciele człowieka podlega dużym wahaniom i zależy od wielu czynników m.in. płci, wieku, uwarunkowaniach genetycznych, warunków atmosferycznych. Organizm kobiety, ze względu na większą zawartość tkanki tłuszczowej ma procentowo mniej wody niż organizm mężczyzny. W miarę starzenia się organizmu, zawartość wody zmniejsza się.
Już niewielkie ubytki wody mają zauważalny, negatywny wpływ na wygląd: skóra przestaje być gładka, powstaje celullit, szybciej pojawiają się zmarszczki, włosy tracą swój naturalny blask, paznokcie łamią się i rozdwajają.  
Stosowanie kremów, maseczek nawilżających ma działanie jedynie chwilowe. Jeśli nie zadbamy o prawidłowe nawilżenie skóry od wewnątrz oraz regularne oczyszczaniu organizmu z toksyn możemy zapomnieć o zdrowej i promiennej cerze.

Sanecka&Bajor sp. z o.o
REGON 38268820400014

Jaktorowska 5 lok U2 (Wola)01-202 Warszawa

ewelina@sanecka.waw.pl

Pon. - Pt.: 08:00-18:00
Sb.: 09:00-15:00