Powiększanie Ust Kwasem Hialuronowym Warszawa / Łódź - ZABIEGI Z ZASTOSOWANIE KWASU HIALURONOWEGO - nawilżanie ust -  

Głębokie nawilżenie ust

Piękne usta to jeden  z głównych atrybutów kobiecości. Podkreślone, nawilżone i pełne blasku zwracają uwagę, nadają twarzy wyrazistości a kobiecie pewności siebie.
Starzenie się organizmu powoduje utratę jędrności gęstości nawodnienia warg poprzez utratę naszego fizjologicznego rezerwuaru kwasu hialuronowego. Podając iniekcyjnie naturalny kwas hialuronowy możemy zatrzymać i odwrócić ten proces, przywracając młodzieńczy i świeższy wygląd.
Na rynku obecnie dostępne jest wiele preparatów do nawilżania i odświeżania czerwieni wargowej,  dobieramy je indywidualnie spośród najlepszych światowych producentów.

Schemat zabiegu:
Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Polega on na wstrzyknięciu w czerwień ust preparatu na bazie kwasu hialuronowego, podawanego w warunkach aseptycznych jednorazową ampułkostrzykawką. 
Rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast. Następuje poprawa kolorytu, jędrności a także nawilżenie skóry wokół ust. Czerwień warg uwypukla się jednak nie zmienia się kształt czy wielkość ust. Satysfakcjonujący efekt utrzymuje się od 3-5 miesięcy.     

Zalecenia pozabiegowe:
Bezpośrednio po zabiegu usta są zaczerwienione, lekko opuchnięte, zgrubiałe i bolesne przy ucisku. Podczas zabiegu lub dnia następnego mogą pojawić się siniaczki. Wargi należy smarować co najmniej 2 razy dziennie kremem/maścią gojąco-kojącą a siniaki można traktować żelem przyspieszającym wchłanialność. Wszystkie te niedogodności stopniowo ustępują w ciągu kilku dni bez śladu, nie mając wpływu na końcowy rezultat.
By efekty utrzymał się jak najdłużej, ważna jest codzienna pielęgnacja oraz profilaktyka przeciwsłoneczna czyli stosowanie kremów natłuszczających i nawilżających z wysokim filtrem przeciwsłonecznym a także stosowanie preparatów pielęgnacyjnych z antyoksydantami.

Przeciwwskazania: 

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, szczególnie kwas hialuronowy;
  • Choroby autoimmunologiczne czynne lub w remisji;
  • Choroba nowotworowa;
  • Zaburzenia krzepliwości krwi także polekowe;
  • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn;
  • Aktywna miejscowa lub ogólna infekcja bakteryjna, wirusowa (w tym opryszczka);
  • Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi (Aquamid);
  • Ciąża i karmienie piersią;
  • Wiek poniżej 18 roku życia;

Zapraszam na bezpłatną konsultacje okołozabiegową. Dowiedz się jak zadbać o siebie. 

Sanecka&Bajor sp. z o.o
REGON 38268820400014

Jaktorowska 5 lok U2 (Wola)01-202 Warszawa

ewelina@sanecka.waw.pl

Pon. - Pt.: 08:00-18:00
Sb.: 09:00-15:00